Noclegi w Pieninach – gdzie wybrać się na wakacje?

Często zastanawiamy się, gdzie wybrać się na dobry stok narciarski, z fajnym pensjonatem, w którym atmosfera jest rodzinna i są dostępne atrakcje dla gości, kiedy pogoda “nawali”.

Najczęściej wyszukujemy pensjonatów w sieci, bez wychodzenia z domu. To najlepsze rozwiązanie, bo poza propozycjami hoteli czy pensjonatów, poza poznaniem oferty, pobliskich atrakcji; poznamy też opinie tych, którzy już byli gośćmi w danym pensjonacie i mogą coś o nim powiedzieć.

A może Pieniny? to pasmo górskie, mieszczące się w łańcuchu Karpat, leży w południowej Polsce i na północnej Słowacji, Pieniny są najdłuższą częścią długiego, bardzo porozdzielanego pasma skałek wapiennych.

Wpisując w wyszukiwarkę hasła takie jak: noclegi w Pieninach, Wakacje w Pieninach, nocleg Pieniny… Możecie trafić na ofertę pensjonatu Szarotka.

Mieści się on w malowniczej wsi Kluszkowce.

Dlaczego właśnie Szarotka?

Pensjonat oferuje aż 75 miejsc noclegowych dla swoich gości, pokoje mają swoje łazienki, dostęp do internetu, telewizor. Dodatkowo na terenie pensjonatu znajdują się: taras widokowy, stylowa altana, kominek grillowy, plac zabaw dla dzieci, boiska do gry w siatkówkę czy koszykówkę.

Pensjonat organizuje wypoczynek zarówno dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych (zielone szkoły, obozy, kolonie, imprezy firmowe). Z okien pokojów widoki są wręcz zapierające dech w piersiach – Tatry i wspaniałe Jezioro Czorsztyńskie. To idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny!

Co czeka na Was w okolicy?

Kompleks narciarski Polana Sosny, Kąpieliska, przystanie żeglarskie, całoroczny ośrodek narciarsko-rekreacyjny Czorsztyn-Ski, wąwóz Homole, wiele zabytków, takich jak zamki czy kościółki a także Termy czy spływy kajakowe.

Jak widać – atrakcji jest tutaj naprawdę sporo, dla każdego, w każdym wieku. Możecie więc mieć pewność, że nie będzie Wam się tutaj nudziło – niezależnie od pogody, niezależnie czy wybieracie się tutaj na wakacje w sezonie letnim czy zimowym.